شرایط و ظوبط استفاده

سایت harmuny music center مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان عزیز ارائه نماید.
به لحاظ حفظ انسجام کاربری سايت و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید.


1-  این سایت (www.hmc10.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد


2- استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد.

.
3-  هنگام سفارش ، ثبت یک شماره موبایل و تلفن ثابت معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است.


4-  هنگامی که فروشگاه سفارش شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، فروشگاه مختار است سفارش شما را رد نماید.

5- هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می شود. تلفن تماس شرکت، در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد


6-  زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی 021-66407663 تماس حاصل فرمایید.7-  زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.

8-  با توجه به این که فروشگاه هارمونی از پرداخت آنلاین استفاده می نماید در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد .


9- مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.


10- تمامی سفارشات اینترنتی در فروشگاه هارمونی (www.hmc10.com) آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
11-  مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
12- فروشگاه هارمونی (www.hmc10.com) امکان ایجاد و اعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.


13-  فروشگاه هارمونی (www.hmc10.com) تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش های فروشگاه هارمونی، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.


14-  همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال فروشگاه هارمونی  حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد .


15-  فروشگاه هارمونی (www.hmc10.com)  این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.


16- فروشگاه هارمونی (www.hmc10.com)  تنها سایت رسمی نشر هارمونی می باشد و هیچ مسولیتی در قبال سایتهای مشابه ندارد وهمه ی قوانین تا زمانی که در سایت (www.hmc10.com) نمایش داده می شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

17-  کاربران میتوانند نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق شماره تلفن 021-66407663  با ما در میان بگذارند .

18- هیچ یک از مسولان فروشگاه اجازه اضافه و یا کم نمودن این قوانین را نداشته و در صورت مشاهده برخورد مناسب اتخاذ خواهد شد.


19- با خواندن اين قوانين شما مسئوليت خریدو ثبت سفارشات خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.


امیدست با به کارگيري این قوانين و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.
به اميد ساعاتی خوش در فروشگاه هارمونی براي شما شهروندان .